Contrast
Font
Україна єдина #UAРАЗОМ

Attention! Please, adhere to anti-epidemic measures for coronavirus disease prevention.

Center for Mental Health and Professional Psychophysiological Selection

Центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області»  є відомчим спеціалізованим лікувально-профілактичним закладом, створеним для проведення психопрофілактичної роботи, медичного психофізіологічного професійного відбору, надання психіатричної, наркологічної, психологічної допомоги працівникам Міністерства внутрішніх справ України, поліцейським, військовослужбовцям Національної гвардії України, пенсіонерам органів внутрішніх справ, членів їх сімей, ветеранів органів внутрішніх справ на основі відповідної ліцензії.

Центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору  має багаторічний досвід роботи з проведення попереднього та періодичного психіатричного та наркологічного оглядів, професійного психофізіологічного та психологічного відбору кадрів, для успішної професійної діяльності.

Центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору  обладнаний сучасним класом автоматизованого психологічного та психофізіологічного тестування. Використовуючи сучасні методики обстеження, оцінюються ділові, індивідуально-особистісні якості людини, прогнозується поведінка, відносини в колективі, вміння самостійно приймати рішення.

В Центрі психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору працюють лікарі-психіатри та психологи, які завжди і безпосередньо можуть надати висококваліфіковану психолого-психіатричну та наркологічну допомогу.

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України суттєво збільшилась потреба у наданні кваліфікованої психологічної допомоги.

Вплив тривалого стресу та рівень травматизації серед військових та цивільного населення сягає критичної межі. Перебування у зоні бойових дій відноситься до того виду екстремальних ситуацій, коли людина постійно перебуває під впливом надзвичайно сильного емоційного стресу.  У багатьох учасників бойових дій в Україні спостерігаються зміни у фізичному та психічному стані. Для подолання наслідків, а також профілактики та запобігання виникнення та поширення психологічних розладів необхідною є стабільна робота у галузі психічного здоров’я.

На базі Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області» функціонує мультидисциплінарна команда, до складу якої входять практичні психологи та лікарі-психіатри Центрі психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору, які надають кваліфіковану допомогу обслуговуваному контингенту.

Фахівці Центру проводять первинне психодіагностичне обстеження для виявлення осіб з психічними та поведінковими розладами, складають індивідуальні плани психологічної реабілітації та надають необхідну психологічну допомогу.

Всі психологічні заходи проходять в приміщеннях Центрі психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору, де створено комфортні умови для надання повноцінної психологічної допомоги. Проводиться індивідуальне психологічне консультування, психокорекційна робота, здійснюються як індивідуальні, так і групові психотерапевтичні інтервенції, проводяться стабілізаційні групи, психоедукаційні заняття, соціально-психологічні тренінги, антистресові тренінги, сеанси БСТ (біосугестивної терапії), тренінги навичок DBT (діалектично-поведінкова терапія), психотерапевтичні втручання з елементами когнітивно-поведінкової терапії, EMDR терапії.

    Завдяки методам та технікам психокорекційної роботи досягаються наступні завдання:

  • зниження рівня емоційного напруження;
  • відновлення функціонального стану організму;
  • оволодіння основними методами психічної саморегуляції;
  • підвищення особистісного адаптаційного потенціалу;
  • формування конструктивного стереотипу поведінки, який би сприяв подальшим успіхам у професійній сфері та особистому житті;
  • покращення системи міжособистісних стосунків
  • відновлення або покращення психічних функцій, особистісних властивостей тощо.
  • надання психолого-психіатричної допомоги військовослужбовцям, поліцейським, які перебували у полоні, приймали участь в бойових діях, розв’язаних військовою агресією російської федерації проти України.

(с) 2024

Doctor appointment