Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Клініко-діагностична лабораторія

Клініко-діагностична лабораторія лікарні (з поліклінікою) Державної установи «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області» (далі - Клініко-діагностична лабораторія) проводить дослідження для встановлення діагнозу, контролю за ефектом лікування та надання лабораторної інформації про стан здоров’я населення. В своїй роботі клініко-діагностична лабораторія керується чинним законодавством, нормативною документацією, яка регламентує проведення лабораторних досліджень.
Основними завданнями клініко-діагностичної лабораторії є: якісне проведення лабораторних досліджень, організація взяття, збереження та транспортування проб, впровадження нових методів лабораторних досліджень, які мають високу аналітичну точність і діагностичну надійність, а також нових технологій і прогресивних форм роботи, підвищення якості лабораторних досліджень шляхом проведення контролю якості досліджень, підвищення кваліфікації персоналу шляхом відвідування лікарських та сестринських конференцій, проходження курсів інформації та стажування, дотримання вимог з охорони праці, техніки безпеки та протиепідемічного режиму, якісне ведення обліково-звітної документації за затвердженими вимогами і формами.
Обов’язки клініко-діагностичної лабораторії: якісно і своєчасно виконувати лабораторні дослідження, своєчасно доводити до відома лікарям лікарні (з поліклінікою) результати лабораторних досліджень, економно та ефективно використовувати лабораторне обладнання та реактиви.
Клініко-діагностична лабораторія забезпечена сучасним обладнанням: аналізатор сечі, гематологічний аналізатор, біохімічний аналізатор, коагулометр. Все обладнання вчасно проходить метрологічну повірку. Клініко-діагностична лабораторія забезпечена якісними реактивами, швидкими тестами для визначення гепатиту С, гепатиту В, ВІЛ, сифілісу, тропоніну, що мають відповідні сертифікати якості.
Клініко-діагностична лабораторія виконує:
-  Гематологічні дослідження (загальний аналіз крові, підрахунок лейкоцитарної формули, ретикулоцитів, тромбоцитів)
-  Загально-клінічні дослідження (загальний аналіз сечі, аналіз сечі по Нечипоренко, копроцитограма, аналіз калу на гельмінти)
-  Біохімічні дослідження (загальний білок, білірубін, трансамінази, тімолова проба, лужна фосфатаза, гома глутамілтрансфераза, сечовина, креатинін, холестерин, сечова кислота, глюкоза, триліцериди)
-  Імунологічні дослідження (С-реактивний білок, ревматоїдний фактор, антистрептолізин-О, сероглікоїди, визначення групи крові, резус фактор)
-  Дослідження гемостазу (коагулограма, згортання крові і тривалість кровотечі)
-  Бактеріологічні дослідження (посів з зіву і носа, посів сечі на мікрофлору з антибіотикограмою, посів з калу на дизбактеріоз)
Клініко-діагностична лабораторія розміщена в окремих приміщеннях поліклініки лікарні (з поліклінікою). У приміщенні проведено якісний та сучасний ремонт, створено затишну атмосферу для пацієнтів різного віку.

 

(с) 2023

Запис до лікаря