Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Відділення фізичної терапії, реабілітації та відновного лікування

Відділення фізичної терапії, реабілітації та відновного лікування є структурним підрозділом лікарні (з поліклінікою) ДУ «ТМО МВС України по Хмельницькій області».

Час роботи Відділення фізичної терапії, реабілітації та відновного лікування з 8-00 до 17.00. 

 Основними напрямками роботи є надання  реабілітаційної допомоги пацієнтам із захворюваннями хребта, центральної та периферійної нервової системи, наслідками травм опорно-рухового апарату.

 Ми пропонуємо:

1. Безкоштовну  реабілітацію військових після поранень

2. Комплексне відновлення хребта і суглобів за індивідуальною програмою.

3. Лікування асиметрії м’язів, викривлення постави, плоскостопості.

4. Реабілітацію пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи та патологією органів дихання.

Після огляду лікар складає план реабілітації з урахуванням індивідуальних особливостей організму: клінічної картини, віку і способу життя пацієнта. Реабілітація є комплексною. Фізична терапія проводиться індивідуально з кожним пацієнтом під контролем фізичного терапевта. В арсеналі фахівця передові розробки, ефективні методики діагностики та лікування найрізноманітніших захворювань. У відділенні розроблено програми реабілітації  для ортопедо-травматологічних,  неврологічних, нейрохірургічних, пульмонологічних, ендокринологічних та терапевтичних хворих.

Для лікування  у Відділенні застосовуємо:

1. Фізичну терапію (робота з м’язами та суглобами організму: збільшення сили та покращення тонусу м’язів, збільшення амплітуди рухів суглобів; покращення рівноваги, балансу, координації).   

2. Механотерапію (ротаційні тренажери, реабілітаційна доріжка, багатофункціональний тренажер, балансуюча платформа Huber,  пасивна розробка суглобів за допомогою апаратів Artromot: плече, лікоть, коліно; реабілітаційний столик для дрібної моторики рук).

3. Кінезіотерапія з використанням системи підвісної терапії, системи Red Cord.

4.  Лікувальний масаж тіла та окремих ділянок, масаж з розробкою, вібро-тракційний стіл з програмуванням тракції хребта, апаратний масаж стоп.

5. Ударно-хвильова терапія: фокусна та радіальна.

6. ІММТ з використанням блейдів, кінезіологічне тейпування.

 Індивідуальні заняття ЛФК (із застосуванням інвентарю та без): пасивні рухи, вправи на розвиток/вдосконалення рівноваги, гнучкість та розслаблення м’язів – координації  через індивідуальну терапію правильним рухом; вправи біля гімнастичної стінки, навчання навиків самообслуговування та переміщення , загально-розвиваючі вправи, вправи на профілакторі Євмінова.

7. В той час, коли пройшла реорганізація і зменшили кількість кабінетів фізіотерапії в закладах охорони здоров’я, ми розширили спектр апаратної фізіотерапії в закладі і як показує досвід роботи, в комплексному лікуванні це дає позитивний результат.

Спектр фізіотерапевтичні процедур:

Електролікування: медикаментозний електрофорез, ампліпульстерапія, діадинамотерапія, дарсонвалізація, магнітотерапія, УВЧ-терапія, СВХ- терапія.

Світлолікування: лазер MLS, біоптрон, УФО.

Пресотерапія для верхніх та нижніх кінцівок.

ТЕНС- електроміостимуляція.

Ультразвук.

Інгаляційна терапія/

Галотерапія (соляна кімната).

Заміська частина відділення розташована по вул.Курортній 42, смт.Сатанів, Хмельницького району, Хмельницької області. Територія Товтр багата на природні, історичні та унікальні археологічні пам’ятки. Чисте повітря, м’який клімат та мінеральна вода створюють неповторні умови для оздоровлення та релаксу. Сатанівська мінеральна вода – «Збручанська Нафтуся» не має рівних за ефективністю. Відзначається жовчогінною, сечогінною, протизапальною та дезінфекційною дією. Збручанська вода - прозора із слабким запахом сірководню. ЇЇ цілющі властивості покращують роботу печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, сечовидільної системи та інших органів та систем. Для лікування супутніх патологій та оздоровлення функціонують кабінети, оснащені сучасним обладнанням: магнітотерапія, ампліпульстерапія, озокеритотерапія, пресотерапія, лазеротерапія, сухі вуглецеві ванни, ВЛОК (внутрішньовенне лазерне опромінення крові). Зручні номери для комфортного відпочинку, вільна зона Wi-Fi, затишна їдальня із смачними дієтичними стравами. Доброзичливий та професійний колектив відділення готовий зробити Ваш відпочинок та лікування приємним.

Довідки за телефоном   098 324 45 56 (реєстраційна стійка).  

(с) 2023

Запис до лікаря